صفحه اصلیاخباربرای اولین بار تخفیف 35 درصدی در شهرداری ها ، به امید تحرک مسکن و خدمات مهندسی

برای اولین بار تخفیف 35 درصدی در شهرداری ها ، به امید تحرک مسکن و خدمات مهندسی

رئیس کمیسیون عمران ، معماری و شهرسازی به تصویب طرح 35 درصدی تراکم ساختمانی اشاره کرد و گفت : در سال های گذشته بعضا تخفیف ده درصدی علاوه بر بیست درصد ارائه می شده است .امسال نیز پیشنهادی ارائه شد و با قید دوفوریت در جلسه علنی شورای شهر مطرح گردید .

عبدالرسول جان نثاری به بیان این موضوع اشاره کرد و فرمود : در جلسه شورای شهر  مطرح کردیم که این ده درصد نمی تواند مشکلی را حل کند ، باید یک بسته پیشنهادی برای خروج از رکود از وضع موجود ارائه کنیم و دوفوریت لایحه به یک لایحه با رای اعضای شورای شهر تصویب گردید.

سپس لایحه در کمیسیون مشترک عمران ، معماری و شهرسازی و کمیسیون اقتصادی مورد بحث قرار گرفت و تغییراتی در آن اعمال شد.

مبلغ ده درصد به پانزده درصد تبدیل گردید که کلا به تخفیف سی و پنج درصد به شرط پرداخت نقدی تبدیل گردید و مقرر گردید مالکینی که تا 20 اسفند ماه برای دریافت پروانه مراجعه نموده و تسویه حساب مالی را انجام دهند ، از این تخفیف برخوردار خواهند شد.

این مالکین حق دارند تا پایان شهریور ماه سال آینده اقدام به تکمیل مدارک خود و اخذ پروانه نمایند.همچنین تاکید شد معاونت محترم شهرسازی اقدامات لازم را جهت تسهیل در فرایند صدور پروانه انجام داده و رایزنی های لازم با سایر ارگان های مرتبط مانند سازمان نظام مهندسی انجام دهد.

94/11/7

ارسال نظر

کد امنیتی
بارگزاری مجدد

بازگشت به بالا