صفحه اصلیاخبارمحاسبات مالی در شهرداری به صورت نرم افزاري شفاف‌سازی مي شود

محاسبات مالی در شهرداری به صورت نرم افزاري شفاف‌سازی مي شود

خبرگزاري ايمنا: رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهر‌سازی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت:محاسبات مالي در شهرداري بايد شفاف سازي شود كه در اين راستا در ماه‌های گذشته شهرداری اصفهان نرم‌افزاری را تهیه کرده و این نرم‌افزار را برای نظر‌خواهی به شورای شهر نیز ارائه داده است.

به گزارش ايمنا، عبدالرسول جان نثاري در جلسه علني امروز شوراي اسلامي شهر اصفهان گفت:محاسبات مالي در شهرداري بايد شفاف سازي شود كه در اين راستا در ماه‌های گذشته شهرداری اصفهان نرم‌افزاری را تهیه کرده و این نرم‌افزار را برای نظر‌خواهی به شورای شهر نیز ارائه داده است.
وی افزود: شهروندان بايد بدانند که هزینه‌ای که پرداخت می‌کنند برای چیست بنابراين شفاف‌سازی مباحث مالی به صورت واقعی باید در شهرداری اصفهان انجام شود.
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهر‌سازی شورای اسلامی شهر اصفهان تصريح كرد:شهرداری اصفهان باید نسبت به شفاف‌سازی مباحث مالی در شهرداری اقدام کند و یک سری اقدامات از سوی شهرداری انجام شده اما این اقدامات شفاف‌سازی نیست.
جان نثاري خاطرنشان كرد: شهرداری اصفهان باید فرم‌های در نظر گرفته شده برای این موضوع را اصلاح کند و شفاف‌سازی به معنای واقعی را انجام دهد.

ارسال نظر

کد امنیتی
بارگزاری مجدد

بازگشت به بالا